• O nas

Agencja Power 

Jesteśmy agencją eventową z doświadczeniem ponad 20 lat w organizacji wydarzeń. Dziś dostarczamy unikatowych rozwiązań w środowisku online. Dzięki licznej grupie partnerów technologicznych, a także know-how, które zebraliśmy podczas licznych realizacji, jesteśmy w stanie wyprodukować niepowtarzalne i jednocześnie efektowne wydarzenie bazując na naszym profesjonalizmie i kompetencji. Naszym celem jest tworzenie wydarzeń ciekawych, jakościowych i skupiających uwagę widza. Dlatego stawiamy na produkcję w jakości telewizyjnej, opartej na dokładnym scenariuszu, odpowiednim doborze rozwiązań technologicznych i reżyserii.

Filary Naszej Działalności 

EVENT

Poznajemy cel  eventu i jego skalę. Dobieramy odpowiednie atrakcje i miejsce. Za każdym razem szukamy nowych kreatywnych rozwiązań pod indywidualne potrzeby Klientów. Organizujemy eventy rozrywkowe, kulturalne, sportowe, przygodowe oraz wyjazdowe.

 

INCENTIVE

Organizujemy wyjazdy Incentive jako formę nagrody lub zachęty dla pracowników, partnerów biznesowych bądź klientów naszych Klientów. Wyszukujemy spektakularne miejsca i dostarczamy niezapomnianych wrażeń. Wzmacniamy biznesowe więzi. Przyciągamy klientów.

CONFERENCE

Posiadamy niezbędne doświadczenie
i instrumentarium do organizacji największych konferencji w kraju. Wskazujemy miejsce, aranżujemy je, zapewniamy prelegentów, trenerów, sprzęt i catering. Tworzymy scenariusze szkoleń i dobieramy atrakcje.

SPORT

Od początku naszej działalności realizujemy
i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy rekreacyjno-sportowe. Zaczynaliśmy od koordynowania indywidualnych wyjazdów narciarskich, żeglarskich, kite-surfingowych
i turniejów squasha.

Zaufali Naszej Kreatywności