• Studio Online

Studia Partnerskie 

Współpracujemy z kilkoma studiami które specjalizują się w wydarzeniach online. Wszystkie są wyposażone w niezbędne zaplecze technologiczne potrzebne do produkcji i streamowania wydarzenia online. Współpracujemy z studiami w całej Polsce, możemy również zbudować studio w dowolnym miejscu w Europie. Stawiamy na najnowszą i najlepszą technologię dostępną na rynku. Studia są dostoswane zarówno do organizacji eventów online jak i hybrydowych

Studio Online

Studio w Warszawie - Agencja Power

Studio w Warszawie

Leave review
Studia są wyposażone kompleksowo w najwyższej jakości urządzenia multimedialne i w zapewniające wysoką rozdzielczość ekrany LED.
Zawsze dostępna
Na każde urządzenie
Nowoczesna formuła

Konferencja, event, szkolenie, koncert, prezentacja, webinarium, wybierz na swoje wydarzenie jedno ze studiów zlokalizowanych w siedzibie jednej z warszawskich firm scenotechnicznych.
To profesjonalne przestrzenie przygotowane technologicznie do produkcji, rejestracji i streamingu wydarzeń do sieci. 


Kompleks studyjny wyposażony jest w cztery studia o różnej wielkości i wizji scenograficznej zapewniającej najwyższą jakość przeprowadzanych konferencji. Na wyposażeniu znajdują się urządzenia multimedialne w tym ekrany LED o wysokiej rozdzielczości, a także oświetlenie sceniczne oparte na światłach marki ROBE, nagłośnienie i zaplecze realizacyjne. W studiach znajdują się po 2 kamery statyczne, istnieje możliwość zamontowania dodatkowych kamer na sliderach oraz kranu kamerowego do ujęć z góry. Kurtyny akustyczne i szybkie łącze internetowe oraz łącze backupowe zapewnią najwyższą jakość produkcji. 

Dodatkowo Istnieje możliwość dostosowania powierzchni studyjnych do indywidualnych potrzeb klienta.
 

 

 

SPRAWDŹ
Studio w Teatrze - Agencja Power

Studio w Teatrze

Leave review
Bardzo dużą uwagę kierujemy na warstwę graficzną. Jest to bardzo istotne z punktu uatrakcyjnienia wydarzenia co wpływa na skupienie uczest...
Centrum Warszawy
Możliwość zorganizowania eventu hybrydowego na widowni teatru
Możliwość rozbudowy scenografii

Studia są zlokalizowane w samym centrum Warszawy przy ulicy Złotej. To co je wyróżnia to przede wszystkim atrakcyjny wygląd i możliwość organizacji wydarzeń hybrydowych.


W teatrze znajdują się dwa studia: górne i dolne. Studio górne mieści się na scenie małego teatru z jednym centralnym dużym ekranem i czterema mniejszymi. Zamontowana jest ledowa podłoga z możliwością wyświetlania treści i grafik, a także ledowy front który bardzo dobrze wygląda w oku kamery. Dodatkowo, klimatyczne światła żarowe oraz sceniczne oświetlenie oddają teatralny charakter miejsca. W studio górnym istnieje możliwość zrobienia eventu hybrydowego,  dzięki czemu osoby które będą nagradzane mogą odebrać statuetkę na miejscu (zależne od sytuacji epidemiologicznej).

W studiu dolnym znajduje sie jeden główny ekran diodowy o wymiarach 6x4m, dwa boczne półotwarte ekrany po bokach o wymiarach 4x4m oraz boczne ruchome ekrany o wymiarach 50x50cm na których można zaimplementować np. logotypy. Podłoga jest pokryta ekranami LED na której również można wyświetlać content. Natomiast realizacja w osobnym pomieszczeniu zapewnia dodatkową ochronę przeciwwirusową. Istnieje możliwość dowolnej rozbudowy scenografii według wymagań klienta. Widownia pomieści do 30 osób z zachowaniem 1,5 m odległości. 

 

SPRAWDŹ
Małe designerskie studio - Agencja Power

Małe designerskie studio

Leave review
Niepozorny blok mieszkalny przy ul. Opalińskiej w Warszawie staje się obowiązkowym miejscem wizyt dla osób zainteresowanych najnowszymi ro...
Małe designerskie studio multimedialne idealne na mniejsze realizacje
Główny ekran LED o dużej rozdzielczości P2 uznanej marki xledpro o rozmiarze 3x2 m
W tej samej przestrzeni znajduje się mniejsza salka konferencyjna w której można prowadzić równoległą realizację

Niepozorny blok mieszkalny przy ul. Opalińskiej w Warszawie staje się obowiązkowym miejscem wizyt dla osób zainteresowanych najnowszymi rozwiązaniami digital signage. Kryje się w nim biuro, w którym prezentowane są technologie polskiej marki xLEDpro obecnej w kilkunastu krajach Europy.



Studio w którym prezentowane są najnowsze rozwiązania LED dla biznesu i instytucji, tworzono przez rok. Proces ten poprzedziło sześć lat doświadczeń i analizy rynku Digital Signage. W efekcie powstało miejsce, które – bez cienia przesady – stało się wizytówką polskiej branży DS.

Małe designerskie studio multimedialne jest idealne na mniejsze realizacje, takie jak webinary, wywiady, czy szkolenia. Główny ekran LED o dużej rozdzielczości P2 uznanej marki xledpro o rozmiarze 3x2 m ma niepowtarzalną jakość obrazu. W tej samej przestrzeni znajduje się mniejsza salka konferencyjna w której można prowadzić równoległą realizację.

SPRAWDŹ
Studio z widokiem na Wisłę

Studio z widokiem na Wisłę

Leave review
Jedno miejsce w sercu Powiśla - osiem niezależnych przestrzeni studyjnych zaaranżowanych pod realizację różnorodnych wydarzeń telewizyjnyc...
Studio umiejscowione w sercu Powiśla z widokiem na Wisłę
Panoramiczny ekran multimedialny o długości 14 metrów
Możliwość dołożenia krzeseł dla widzów i stworzenie wydarzenia hybrydowego

Jedno miejsce w sercu Powiśla - osiem niezależnych przestrzeni studyjnych zaaranżowanych pod realizację różnorodnych wydarzeń telewizyjnych i online-owych.



Studio Biznesowe: Przeznaczone jest głównie do rozmowy one to one z zaproszonym Gościem. Atutem tej przestrzeni jest ekran diodowy, przeznaczony do wyświetlania różnej treści multimedialnej.

 

Studio Panelowe: Surowe deski, beton, oryginalne kanapy w ciepłych kolorach oraz naturalna zieleń to znakomita propozycja na przeprowadzenie rozmowy w mniej formalnej atmosferze.

 

Studio Telewizyjne z panoramicznym 14 metrowym ekranem.

 

Studio Multimedialne. W studiu tym zainstalowane zostały trzy płaszczyzny ekranów diodowych P3. Całość dopełniają paski multimedialne Led Strip Flex. Studio przygotowane jest również do montażu podłogi diodowej.

 

Studio Kameralne. Przestrzeń tego studia współtworzy surowe drewno oraz zieleń chrobotka reniferowego w tle. Perspektywę uzupełnia surowy beton. Kontent merytoryczny może być prezentowany na dodatkowo ustawionych monitorach.

 

Studio wirtualne: Jeżeli żadna z powyższych przestrzeni nie jet tym czego Państwo szukacie, w tej ofercie znajduje się również studio typu greenbox, w którym można dowolnie kreować otaczającą rzeczywistość.  

SPRAWDŹ
Studio w dowolnym miejscu - Agencja Power

Studio w dowolnym miejscu

Leave review
Na życzenie klienta jesteśmy w stanie stworzyć studio do konferencji online w dedykowanym miejscu, może to być np. firmowa sala konferency...
Studio w dowolnym miejscu w Polsce
Niepowtarzalna scenografia
Technologia dopasowana do budżetu klienta

 

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie stworzyć studio w wybranym miejscu, może to być np. firmowa sala konferencyjna lub hala produkcyjna. Zapewniamy ekran LED o dowolnym wymiarze, scenę, światło, nagłośnienie oraz kamery i platformę komunikacyjną.



Nie musisz wynajmować studia, aby przeprowadzić konferencję online! To my możemy przyjechać do Ciebie! Jedyne czego potrzebujemy do przestrzeni minimum 5 x 5 m w której zaaranżujemy tymczasowe studio. Może to być firmowa sala konferencyjna, hala produkcyjna, magazyn, czy gabinet dyrektora. W zależności od możliwości przestrzeni i wizji dopasowujemy poptrzebną infrastrukturę techniczną. 

SPRAWDŹ
Studio w Krakowie - Agencja Power

Studio w Krakowie

Leave review
Zapraszamy do studia ONLINE w ICE Kraków Congress Centre, centrum nagrań i realizacji wszelkich wydarzeń w sieci oraz hybrydowych. Do Pań...
Wyjątkowe studio w centrum Krakowa
Scena o wymiarach 14 x 10 metrów
Ekran LED 10 x 4 metry

Zapraszamy do studia ONLINE w ICE Kraków  Congress Centre, centrum nagrań i realizacji wszelkich wydarzeń w sieci oraz hybrydowych. 



Dzięki zastosowanym rozwiązaniom pozwolimy dotrzeć do jak największej liczby odbiorców za pośrednictwem edukacyjnej i rozrywkowej przestrzeni internetowej. Wirtualne studio CMA w ICE Kraków to profesjonalnie przygotowana przestrzeń łącząca prestiż, elegancję i zaawansowane możliwości technologiczne do realizacji streamingu wybranego wydarzenia.

 

Do Państwa dyspozycji będzie wykwalifikowana obsługa techniczna oraz pełne zaplecze studyjne, kamery, oświetlenie, mikrofony, systemy realizacji wizji, scenografia, multimedia, efekty specjalne, ekrany led, scena o wymiarach 14 x 10 metrów i wiele więcej! 

SPRAWDŹ