Studio w Teatrze

Highlights 

Centrum Warszawy

Możliwość zorganizowania eventu hybrydowego na widowni teatru

Możliwość rozbudowy scenografii

Studia są zlokalizowane w samym centrum Warszawy przy ulicy Złotej. To co je wyróżnia to przede wszystkim atrakcyjny wygląd i możliwość organizacji wydarzeń hybrydowych.


W teatrze znajdują się dwa studia: górne i dolne. Studio górne mieści się na scenie małego teatru z jednym centralnym dużym ekranem i czterema mniejszymi. Zamontowana jest ledowa podłoga z możliwością wyświetlania treści i grafik, a także ledowy front który bardzo dobrze wygląda w oku kamery. Dodatkowo, klimatyczne światła żarowe oraz sceniczne oświetlenie oddają teatralny charakter miejsca. W studio górnym istnieje możliwość zrobienia eventu hybrydowego,  dzięki czemu osoby które będą nagradzane mogą odebrać statuetkę na miejscu (zależne od sytuacji epidemiologicznej).

W studiu dolnym znajduje sie jeden główny ekran diodowy o wymiarach 6x4m, dwa boczne półotwarte ekrany po bokach o wymiarach 4x4m oraz boczne ruchome ekrany o wymiarach 50x50cm na których można zaimplementować np. logotypy. Podłoga jest pokryta ekranami LED na której również można wyświetlać content. Natomiast realizacja w osobnym pomieszczeniu zapewnia dodatkową ochronę przeciwwirusową. Istnieje możliwość dowolnej rozbudowy scenografii według wymagań klienta. Widownia pomieści do 30 osób z zachowaniem 1,5 m odległości.