Studio z widokiem na Wisłę

Highlights 

Studio umiejscowione w sercu Powiśla z widokiem na Wisłę

Panoramiczny ekran multimedialny o długości 14 metrów

Możliwość dołożenia krzeseł dla widzów i stworzenie wydarzenia hybrydowego

Jedno miejsce w sercu Powiśla - osiem niezależnych przestrzeni studyjnych zaaranżowanych pod realizację różnorodnych wydarzeń telewizyjnych i online-owych.Studio Biznesowe: Przeznaczone jest głównie do rozmowy one to one z zaproszonym Gościem. Atutem tej przestrzeni jest ekran diodowy, przeznaczony do wyświetlania różnej treści multimedialnej.

 

Studio Panelowe: Surowe deski, beton, oryginalne kanapy w ciepłych kolorach oraz naturalna zieleń to znakomita propozycja na przeprowadzenie rozmowy w mniej formalnej atmosferze.

 

Studio Telewizyjne z panoramicznym 14 metrowym ekranem.

 

Studio Multimedialne. W studiu tym zainstalowane zostały trzy płaszczyzny ekranów diodowych P3. Całość dopełniają paski multimedialne Led Strip Flex. Studio przygotowane jest również do montażu podłogi diodowej.

 

Studio Kameralne. Przestrzeń tego studia współtworzy surowe drewno oraz zieleń chrobotka reniferowego w tle. Perspektywę uzupełnia surowy beton. Kontent merytoryczny może być prezentowany na dodatkowo ustawionych monitorach.

 

Studio wirtualne: Jeżeli żadna z powyższych przestrzeni nie jet tym czego Państwo szukacie, w tej ofercie znajduje się również studio typu greenbox, w którym można dowolnie kreować otaczającą rzeczywistość.